Doprava ZDARMA již od 300 Kč.

Blog

Eco friendly

Jako odpovědná firma se dlouhou dobu zabýváme otázkou ekologického balení. 

Jsme si vědomi, že pouhá recyklace nestačí, proto jsme u více než poloviny výrobků zavedli balení do kompostovatelných obalů, které na rozdíl od plastů nekontaminují přírodu nebezpečnými látkami, ale navracejí do půdy důležité živiny. Jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů jako kukuřice, brambory nebo sója a po využití je možné je přeměnit na biomasu.

 

 

 

Sledujte symboly na obalech a kompostujte, protože recyklace nás nespasí.

20210604182326_IMG_5886 (1)

Jak snížit hmotnost zdravě.

Jak dosáhnout snížení hmotnosti zdravě. 

V Severní Americe byla publikována největší studie, která kdy porovnávala míru obezity u lidí, kteří jedí převážně rostlinnou stravu a těch kteří jedí převážně živočišnou. Jedlíci masa byli na vrcholu žebříčku s průměrným indexem tělesné hmotnosti (BMI) 28,8 - téměř obézní. Flexitaristé (lidé, kteří nejedí maso každý den) si vedli lépe. Jejich (BMI)  bylo 27,3.

Ale i vegetariáni však mohou trpět vysokým výskytem chronických onemocnění, pokud jedí hodně zpracovaných potravin. Vezměte si například Indii, kde se míra cukrovky, srdečních chorob, obezity a mrtvice zvýšila mnohem rychleji, než by se dalo očekávat vzhledem k relativně malému nárůstu spotřeby masa na hlavu. To bylo částečně způsobeno zjevným posunem od hnědé rýže k bílé a nahrazením jiných rafinovaných uhlohydrátů a produktů rychlého občerstvení za tradiční indické (luštěniny, ovoce, zeleninu, celozrnné produkty, ořechy a semena).

Rozhodující pro zdravé hubnutí jsou potraviny rostlinného původu a omezení konzumace průmyslově "ultra zpracovaných" potravin.

Podrobnější údaje o tomto tématu najdete v knize Dr. Gregera, How Not to Diet. Shrnuje optimální kritéria, která umožňují hubnutí a zároveň zvažuje, jak tyto potraviny skutečně ovlivňují naše zdraví a dlouhověkost.

Vítěz velkého testu cereálních tyčinek.

V pořadu A DOST byla tyčinka Naturka Staročeská vyhodnocena jako nejlepší z testovaných cereálních tyčinek. Test  poukazuje převážně na kvalitu složení a bezpečnost výrobku. To jsou pro nás ty nejdůležitější parametry. Naším cílem je přinášet na regály prodejen skutečně zdravé tyčinky navržené podle nejnovějších trendů zdravé výživy z těch nejlepších ingrediencí a za co nejlepší cenu. Zákazník, který si koupí tyčinku NATURAL BARS nemusí složitě luštit složení a může si být jistý, že nekoupil předražený ztužený tuk a cukr.

https://www.stream.cz/adost/10024290-velke-nezavisle-testy-cerealnich-tycinek

Obaly bez hliníku

Chceme, aby obaly z našich výrobků byly co nejšetrnější k životnímu prostředí. Proto jsou výrobky s logem Natural Bars baleny do tenké fólie bez hliníkové vrstvy. Díky tomu je množství použitého materiálu na 1 ks o polovinu nižší než u ostatních výrobků tohoto typu.

4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení